Nábor - Hladám team/clan/spoluhráčov

Mé příspěvky
Odpovědět

Kral_Zltko

Počet příspěvků na fóru: 5

Zdravím komunitu jazyka môjho blízkeho.

Už dlhšiu dobu hľadám nejakú skupinku ľudí, čo chcú v Dote niečo dosiahnúť. Majú snahu analyzovať a rozumejú sa do doty.

Nehrávajú stratégie typu

• Ja som solo ja to dám všetko prefarmím všetkýh - skape mu celý team 5x a prerhrajú
  • Je to gg - a pritom ešte nieje rozhodnuté
  • farmia a kapú na linke 10 podobným spôsobom
  • Za všetko môžu tí čo ich nafarmili - a pritom niesu schopný na TP-ovať a zabrániť spoluhráčovej smrti

- a mono ďalších........

Ak ste skupinka a chýba vám nejaký hráč, nebojte sa ma kontaktovať cez steam. Pridajte si ma do priateľov. Rád sa podelím s vami o moje skúsenosti a rád spoznám rozumnú skupinu ľudí od ktorých sa niečo priučím.

Pozor som alergický na blbých ľudí.

Očakávam od spoluhráčov rozumný a prifesionálny prístup k hre. Nech sa správajú ako dospelí, nie ako deti. Hrať pre zábavu ale zároveň so snahou. Byť doslova "hra je hra ale ja to myslím vážne". Rozumné rozoberanie aktuálnej situácie, neragovanie, stratégovanie, komunikácia na úrovni, žiadne extrémne nervy, nadávanie a podobne. Nemám za sebou nejakú extra históriu ale viem dotu Ako - Tak hrať. 

Som kľudas, rád rozoberám, komentujem, reagujem. Som veľmi ukecaný a zvlášnty človek, treba ma len spoznať. Vyžadujem od hry KOMUNIKÁCIU , je to základ a bez toho to nejde. DoTa ma baví a vidím v nej viac ako len obyčajnú hru. Poznám v nej rôzne mechaniky, ale stále viem že mám čo zlepšovať.

Koho zaujal môj výlev fantázie a rýchleho písania feel free to contact me.

S pozdravom Kral_Zltko 

23:42 21. 3. 2014

svkpre

Počet příspěvků na fóru: 1

STiez hladam team

Pozicia 4 5

Favorites disruptor dazzle witchdoc io

invite on steam

svkpre

22:55 6. 7. 2014

⛧Ş Ā M Ā Ē Ł⛧

Počet příspěvků na fóru: 1

Ahoj. Mám síce len 14 rokov... ale rozumovo sa chovám ako stredoškolák :)

Rád by som sa pridal na pozíciu asi tak 2,3 najlepšie proste mid . Môžeš si ma pridať na steame a môžme zaparit . Team speak hned stiahnem a pouzivat ho viem takze pohoda :) Len pochop ze budem nervozny lebo ta este nespoznam :) Zatial cau :)

17:30 22. 9. 2016

Odpovědět
Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.