Chat - Váš názor na ligu

Mé příspěvky
Odpovědět

Ji[A][A][A]

Počet příspěvků na fóru: 37

Zdravím všechny,

vzhledem k tomu co se v tuto chvíli děje na dota2.cz viz. http://www.dota2.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15271 bych se chtěl zeptat zde Vám vadí něco na naší lize nebo přístupu. Občas se nám stane že nestíháme založit nějaká lobby, což vznikne naší, putováním do školy, což nás moc mrzí. S tímto to bude také lepší protože nám Kovajda nabídl pomoc se zakládáním když nebudeme moc za což mu tímto moc děkuji :) Usilovně pracujeme na botovy který to bude dělat za nás, problém spočívá ale v tom, že oficiálně nic takového není a je o svým způsobem mnohem těžší protože je to neprobádané území. Zpátky k věci, pointa proč toto píšu je ta, že si nejsme vědomi, že bychom někoho obdobným způsobem poškodili, pokud ano, napište aby se to již neopakovalo, nikoho za nic trestat nebudu :P. Myslím si že se snažíme být fér a vycházíme Vám hodně vstříc a konzultujeme s Vámi hodě věcí protože to dělám pro Vás. Pokud máte jiný názor prosím podělte se :)

12:00 27. 4. 2014

Skeli

Počet příspěvků na fóru: 1

Krom těch lobby si nejsem vědoma žádných nedostatků. Navíc pokud vím tak jako admini nehrajete a chodíte pravidelně koukat i přímo do her. A je znát, že vás zajímá názor hráčů. Já osobně jsem zvědavá jak dopadne beta a jak se to bude posouvat dál, ale zatím je to pro mě příjemný překvapení.

13:53 27. 4. 2014

Ji[A][A][A]

Děkuju za reakci, snažíme se do toho dát hodně a víme, že pokud nebudeme brát na názor lidí tak to proste nikdo hrát nebude. Jinak v plánu máme rozhodně pokračovat jak máme naplánováno. Od 5.5 bude začátek sezóny, už to bude mít více náležitostí a rozdělení do liga. Co jsem tak vysledoval, máme i hodně týmů co si myslím že vyčkávají dokud nebude rozřazení, protože byly drceny. To chápu že je to nebaví, tudíž tohle vše odpadne a bude to upraveno. Dále už jsme rozjeli casterak a progress na botovy jsem psal. Je pravda že do her sám chodím a vyptávám se lidí na názory, buď jako včera na castera nebo obecně co se komu líbí nelíbí a co zlepšit :) upřímně doufám že si udržíme podporu lidí a rozjedeme to ve větším měřítku :)

14:38 27. 4. 2014

@3QUULU5dota

Počet příspěvků na fóru: 3

U mě to je hodně velké překvapení, protože se našel někdo, kdo nechce hrabat pro sebe, ale dělá to pro hráče a hlavně s těma hráčema komunikuje. Jen tak dál a veškeré lanky půjdou přes tuto stránku :)

22:34 27. 4. 2014

Ji[A][A][A]

Tak nyní jsem zvědav na reakce na to co se událo na konci sezony :D

11:02 28. 4. 2014

OKRAM

Počet příspěvků na fóru: 2

Co všechno se může stát 30 minut před koncem :D

Liga super, parádní zpestření jen tak dále.

15:06 28. 4. 2014

f0rsider^

Počet příspěvků na fóru: 10

To co se událo před koncem sezony je špatná ukázka toho, jací lidé se mezi hráči Doty občas vyskytnou, ale hlavně skvělá ukázka toho, jak se o to admin tým stará a podobné věci neprochází. Jinak sdílím názory ostatních. Tenhle projekt přišel v pravý čas a s tím, jak je o něj zatím postaráno, v něm vidím velký potenciál. Nicméně z pohledu uživatele toho webového prostředí, by to chtělo trochu zlepšit, ale to je zatím vedlejší záležitost.

16:44 28. 4. 2014

Ji[A][A][A]

Děkuji za názory, web určitě bude ještě upraven a hlavně zpřehledněn, je to sice obecně složitý systém ale pokusíme se vše zjednodušit :)

17:00 28. 4. 2014

Lemme fail a bit

Počet příspěvků na fóru: 1

Velmi chválím přístup organizátorů k celému projektu- je vidět, že přemýšlíte dopředu, věnujete lize nemálo úsilí a snažíte se o jeho kvalitní výsledek. Pozitivně hodnotím i sankce za odhalené podvody- dodržování pravidel jest bezpochyby prvkem nutným k budování "vážnosti" a dobrého jména ligy. :-)

Opravdu je pro mne celý tento počin velmi příjemným překvapením, neboť se v našich končinách konečně našel někdo, kdo nezůstal jen u planých řečí a pustil se do toho s realistickým pohledem na věc a neméně důležitou otevřeností ke komunikaci s (nejen) hráčskou komunitou. Doufám, že se bude i nadále dařit a že ze strany hráčů CZ/SK DotA2 scény bude maximálně využit potenciál ligy.  

14:23 3. 5. 2014

fuserr road to 6k

Počet příspěvků na fóru: 12

Rozhodně jsem nečekal tento projekt. Je strašně povedený a myslím že to oživilo Cz/sk komunitu +rep

A hodně štěstí od budoucna -)

10:14 4. 5. 2014

Kovajda

Počet příspěvků na fóru: 19

máte to dobrý kluci

23:39 4. 5. 2014

CA_Scooby

Počet příspěvků na fóru: 8

Udělali dost práce ...vypadá to dobře..

Jen mě jaksi irituje, že mi napíšou invite do 1.ligy na základě Joindoty, kterou pak nespustí.. Důvody chápu, že měli dost práce ..ale...

Ptal jsem se teda jak to bude a oni, že spustí 1.ligu až příští sezónu. Říkám si v pohodě, nevadí.  A najednou novinka o nové sezóně a nikde tam nejsme a pak mi napíšou, že nebude pro nás problém se tam dostat... a že na Joindotu přihlížej.. hlavně že jsem oba adminy spamoval a ptal se co a jak. Upozorňoval jsem, že to je nedomyšlený ty invajty. Proč tam hráli 3. ratingovou ligu teamy, který už ten direct invite od nich dostali..?! Vědět to, že to bude takhle, tak tu těch pár zápasů zahrajem a np.

15:47 5. 5. 2014

ahk

Upřímně mi přijde absurdní aby každej kdo stompnul skupinu ve starter lize dostal automaticky invinte do první ligy, to by tam těch týmů muselo bejt výrazně víc. (Navíc některý ty skupiny byly nižší úroveň než místní třetí liga). 

Myslím, že tam došlo spíš jen k nějakýmu nedorozumnění, protože těch osm týmů do první ligy bylo avizováno už nějakej ten měsíc zpátky.

18:57 5. 5. 2014

CA_Scooby

Ano máš pravdu, ale nějak začít museli a tohle byl jejich plán.

Když se na to podíváš, co tu teď je za teamy.. 

http://www.joindota.com/en/leagues/europe/19-season-2/group/705-czech-and-slovakia-4-1

Tak jestli by se sekli ve dvou až třech případech..další sezonu se ti to srovná... jinak to vcelku sedí....jediný kdo tu není jsou slowvirus který dostali kontum v playoff a dali je do stejný ligy ale do skupiny s eu teamama... ja se jich obou ptal jak to teda jako bude.. nikdo z nich nenepsal prostě zahrajte tu 3.ratingovou ligu budem to dělat podle toho... napsali mi, že se první liga spustí až příští sezónu.. proto tu teď "brečím"...

21:37 5. 5. 2014

ahk

Jako od oka bych řekl, že minimálně LI, CA, HgH a MNF se aspoň o tu jednu ligu sekli, ostatní si netroufám tak úplně soudit. ;)

Ale teď seriózně, chápu že pokud něco bylo slíbenýho, tak je to určitě nepříjemný, ale fakt bych to bral tak, že admini jsou jenom lidi, fakt se snažej a nechávaj hráče samotný pomoct s některejma většíma rozhodnutíma, nebo k jejich názoru aspoň přihlížej, tak by se jim ten jeden blunder dal prominout, i když někoho určitě zasáhl víc než jiné..

14:28 6. 5. 2014

Br3mka

Počet příspěvků na fóru: 4

Totálně tragicky udělanej rating a bodový systém ..tým co uhrál třeba 30her a má skóre 20-10  má ten samej rating jako tým co uhrál 7-3  aneb Slowvirus a Frozenriders,který si odehrali 10 her a meli porad stejnej rating a nikdo je nemohl předběhnout,(pač s nikým nechtěli hrát) prostě to nemá logiku..

Tým který má 5-7 skóre.. bude hrát druhou ligu?

Můj tým co má 9-9 a to sme hráli s "top tymama" co jsou vepředu v lize,a né jako ostatní aby dodgovali hry ,a nahrabali rating na low tymech,tak má menší rating než tým 5-7 který je losovanej do 2 ligy? :D To je co prosím?:)

Promiň,ale nediv se že lepší český hráči se tomu smějí a nechtějí hrát tu ligu..

16:09 7. 5. 2014

Kovajda

Byl jsem vyzván k dotázání se zástupců Royal D., jestli budou další sezónu hrát, protože se proslýchalo něco o disbandu, ptal jsem se Mikushira, kterej odpověděl disband, ale nevěděl jsem, jestli to není ironie a tak jsem šel za Kapříkem, kterej říkal, že dá vědět v pondělí. Vědět nedal ani v úterý, já už jsem se nevnucoval a tak jste byli vyhodnocení jako tým, který hrát nebude a tudíž se slot ve druhé lize, na který jste měli bezpochyby nárok, dal nějakýmu slabšímu týmu, kterej ho využije a teď místo toho, abys pokorně přišel a zeptal se, proč nejste ve druhý (pokud to teda nakonec hrát chcete a očividně se neumíte domluvit), přijdeš a začneš nadávat na všechny a všechno (že se vůbec v týhle komunitě divím), když si za to můžete vlastně sami..

Well played, sir, well played.

16:25 7. 5. 2014

Br3mka

Počet příspěvků na fóru: 4

Ja nadávám na systém ratingu,který byl tragicky vymyšlený ..

a promiň že nevím jak byli rozdělený týmy do lig..(řikám ti jak to vidím já.. to že Mikushiru neřekl nám ani slovo a říká každej den na TS disband,a stejně hrajem..je věc druhá..tak se pŕíště zeptej někoho dalšího maybe)

17:05 7. 5. 2014

Kovajda

proto jsem si ptal i Kapříka(Martina), kterej se na to očividně taky vysral :)

17:18 7. 5. 2014

Ji[A][A][A]

Tak navrhni změnu? Nyní má vítěz rating přidělen větší než je odebrán oponentovy. To co chceš nejde udělat pokud se rating přidává a odebírá, pokud by se jenom přidával vyhraje zase jenom ten kdo odehrál nejvíc. Napiš mi jak by sis to představoval, není problém to předělat.

17:19 7. 5. 2014

Odpovědět
Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.