Podkoní a Žák triumfují i v 7. sezóně

Sedmá sezóna je u konce. Tým Podkoní a Žák po horším průěhu skupinové části minulé sezóny neponechal nic náhodě a došel si pro 6. vítězství v řadě!

První místo opět patří týmu  Podkoní a žák který tentokráte neponechal nic náhodě a sezónu vyhrál suverénně bez jediné prohry. Na druhém místě je tým  ROZBIJECI. Třetí místo na bedně patří týmu  AHOJAHOJx2. Tyto tři týmy si rozdělili prizepool ve výši 3 550 kč, který do hry vložil Darerris. Dále pak jsou  Golden Eagles Eclot Gaming ENVISION ' eSport Unreal Players 4JungZ + Old Man Monkey+4Zookeepers a  Scrofulous.

 3. liga

Play-off třetí ligy bylo poznamenáno řadou neodehraných a kontumovaných zápasů. Výsledné pořadí je  WeWannaWin Clan Ebola is Back ^frozenGaming TEAM STALKER Famous Dements Godness Force yep yup a  Nic nás nenapadlo.

Soutěž

Jako každou tu máme soutěž o tříměsíční VIP členství. Stačí uhodnout a a být mezi prvními 3 co napíší barvu ticketu 8. sezóny do komentářů tohoto článku před jeho vydáním. 

Osmá "Last Bounty" sezóna

Další sezóna začne jakmile vyjde ticket (mělo by to být zhruba touto dobou, ale u jeho vydání jsou vždy problémy). Pro tuto sezónu jsme si pro vás připravili k ticketu set "Last Bounty" na Bounty Huntera, který vytvořil  !Trix0| Lone Druid ?| #2GDback. Tímto Vás prosíme o podpoření setu pomocí lajků k setu či jeho sdílení čímž se zvýší šance na to, že tento set uvidíme ve hře!

K setu se zároveň váže krátký příběh:

Gondar followed his next target to an incredibly unpleasant part of our world, the desert. He was looking for Crixalis the Sand King. Gondar thought it was going to be like every hunt, fast and easy. However, he underestimated the power of the sand and the fact that he would be in Crixalis's home. Crixalis trapped Gondar in a sandstorm for several weeks. So Gondar had to sacrifice his camel in order to have water. He placed his camel's head on his shoulder to honor her as loyal companion. When the sandstorm cleared he managed to track and kill Crixalis. After that, Gondar said "this will be my last bounty."

Set můžete podpořit lajkem ve worshopu.

Zveřejněno: 1. 6. 2016
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 1528
Počet komentářů: 6
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

12:19 24. 7. 2016

Darerris: Přesná trefa. gratuluji.

Yellow P[A]nda: Bohužel ne, ovšem za snahu dávám alespoň třicetidenní odměnu.

20:58 7. 6. 2016

peníze došly 

21:02 6. 6. 2016

Zluta SeemsGood

14:45 6. 6. 2016

peníze došly

15:25 4. 6. 2016

penize v pohode dosly )

15:30 3. 6. 2016

červená :)

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord