Začátek skupinové části

Začátek skupinové části

Check-in je u konce a tak se můžeme přesunout do další fáze - do skupinové části ligy.

Publikováno 20:30 14. 8. 2016, autor Skull55, 1114 zobrazení, 0 komentářů
0
0

Uplynul čas pro přihlášení se do 8. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 ligy a tak se můžeme posunout do další fáze. Check in potvrdilo 10 týmů, konkrétně se jedná o týmy  Podkoní a žák 3CLaritky Wrong5 Too much salt BeFree Name In Progress AHOJAHOJx2 Scrofulous ROZBIJECI AVIUS. Všechny tyto týmy se ta přesouvají do první ligy a nebude nutné hrát baráž. Harmonogram zůstane téměř nezměněn. Skupinová část první ligy začne dle plánu od 29.8. - na tento týden budou plánovány první zápasy. Díky tomu budete mít dostatek času připravit se na zápasy, potvrdit výchozí čas či se domluvit na jiném v rámci herního týdne.

Stejně jako v předchozích sezónách se díky Darerrisovi bude hrát o peněžní výhru v hodnotě až 5 000 Kč. Tato částka se skládá ze 2 složek. Pevnou částí je základní vklad 2 500 Kč a následně 50 Kč za každý správně odehraný zápas první ligy. Opět tak mohou hráči sami ovlivnit o jak velkou sumu budou hrát. Pokud máte zájem pak můžete také přispět na prizepool v ligovém obchodu.

Ticket 7. sezóny CZ-SK Dota 2 League

Ve třetí lize je možné zakládat a hrát zápasy již nyní. Připomínám, že všechny zápasy musí být odehrány pod ticketem 8. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 ligy. Obrázek jak založit zápas pod ticketem naleznete v článku z minulé sezóny, stejně tak s pravidly. Zakladatelé týmu a jejich zástupci získají práva k zakládání zápasu pod ligou automaticky, ostatní si o ně mohou napsat do příslušného topicku na fóru. Nyní je tedy možné začít s přípravami na skupinovou část první ligy a hraním ligy třetí.

Zápasy první ligy 8 sezóny Česko-slovenské Dota 2 ligy

300x200

Závěrečný turnaj

Uběhlo bezmála 11 měsíců od doby, kdy bylo ohlášeno, že se na konci tohoto roku týmy, které měly nejvíce bodů v letošních sezónách ligy, utkají o krásných 50 000 Kč.

300x200

Konec Česko-Slovenské Dota 2 Ligy

Po 4 letech práce na projektu a 10 regulérních sezónách jsem se rozhodl Ligu ukončit. Právě ukončená 10. sezóna je tedy zároveň i sezónou poslední.

300x200

Nejlepším týmem 10. sezóny je Revital Gaming

Revital Gaming vyhrávají finále se skóre 3:0 a stávají se tak šampiony 10. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy. Druhé místo obsadili ROZBIJECI a na třetí příčce jsou Podkoní a žák.


Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.