Hledáme posily do týmu

Hledáme posily do týmu

Chcete se podílet na chodu a rozvoji naší Dota 2 scény a Česko-Slovenské Dota 2 Ligy? Pokud ano pak hledáme právě Vás!s

Publikováno 18:37 7. 12. 2016, autor Skull55, 586 zobrazení, 1 komentářů
0
0

Hledáme (asistenta) správce ligy, redaktory a pomoc s vybíráním zajímavých okamžiků ligových zápasů.

(Asistent) správce ligy

Jeho prací je starat se o chod ligy. Kontrolovat zápasy zda byla dodržena pravidla, nedošlo k přesunutí zápasů, zaznamenávat výsledky, vytvářet zápasy či vytvářet a spravovat eventy dle ligových zápasů a dalších částí spojených s hladkým průběhem ligy během sezóny i mimo ní. Tato pozice je vypsána jako asistent správce ligy jelikož se jedná o funkci s enormním zásahem do výsledků a chodu ligy. Nejprve byste byl v pozici asistenta s menšími právy pro zásadní funkce a následně by se vaše funkce po vzájemné dohodě rozrůstaly.

Zpravodajský redaktor

Vaším úkolem je psát pravidelné shrnutí o událostech v lize. Jedná se především o informace o zápasech každého kola skupinové části i play-off. Vzhledem k velkému množství zápasů ve skupinové části není očekáváno podrobné rozebrání každého zápasu, ale minimálně několik vybraných momentů a shrnutí výsledků (první ligy) by mělo být standardem. Účelem je poskytnout divákům informace o dění v lize.

Redaktor

Tato pozice může být spojena i s rolí zpravodajského redaktora, nicméně jsem se je rozhodl odlišit vzhledem k očekávanému tématu psaní. U redaktora neočekávám, že přijde s článkem každý týden, ale jejich obsah musí menší kvantitu vyvážit kvalitou. Témata by měla být především o Dotě (2) či e-sportu u nás i ve světě.

Obě pozice redaktorů jsou limitovány především fantazií samotných redaktorů.

Výběr zajímavých okamžiků ligových zápasů

Jak jsem již zmiňoval dříve - v ideálním případě si přeji, aby kromě článku o průběhu ligy vznikaly i pravidelná videa. To ovšem obnáší procházení spoustu odehraných zápasů a vybírání těch nejlepších momentů uplynulého týdne. Vaším hlavním úkolem by tedy bylo hledat nejlepší nejdůležitější okamžiky ligových zápasů, které budou využity pro vytváření pravidelných videí.

 

Pokud vás některá z výše zmíněných rolí pak se mi určitě ozvěte buďto zde do pošty, komentářů článku či na email a to včetně představy o Vaší roli v lize, zkušeností a informacemi o Vás. Pokud žádná z uvedených rolí není přímo pro Vás, ale i tak se chcete přidat do týmu a pracovat na rozvoji Doty 2 v Čechách a na Slovensku a rozvoji Česko-Slovenské Dota 2 Ligy pak se mi určitě ozvěte s Vaší vizí.

300x200

Skupinová část 10. sezóny

Skupinová část 10. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy začíná.

300x200

Check-in fáze 10. sezóny začíná

10. sezóna Česko-Slovenské Dota 2 Ligy začíná check-in fází.

300x200

Nejlepším týmem 9. sezóny jsou Raven G-Club

Raven G-Club překonávají tradici kdy porazili v lize již zaběhlé týmy a stávají se tak vítězi 9. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.


Дико
jaruna

jaruna

20:43 9. 1. 2017
Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.