Skupinová část začne 20.2.

Skupinová část začne 20.2.

Baráž je u konce díky čemuž známe rozložení týmů v jednotlivých ligách a tak nic nebrání začátku skupinové části 9. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.

Publikováno 21:31 12. 2. 2017, autor Skull55, 596 zobrazení, 0 komentářů
0
0

Baráže o sloty v první lize se účastnilo 5 týmů: YakuzaInaequalis – CoraxAvius Rebornthe Klan a Peasant Gaming. Tým Yakuza skončil na nepostupovém 5. místě a tak je přesunut do 2. ligy. První ligy se zúčastní týmy Abnormal Players Avius RebornInaequalis – CoraxiNvolute Name in ProgressPeasant GamingPodkoní a žák a ROZBIJECI. Druhou ligu budou hrát AHOJAHOJx2 EliteHippoManiacsInaequalis – Atra Kappa Men in serious shit Yakuza a  Zadkův Stack. Nejpozději ve středu 15.2. (včetně) budou založeny zápasy pro celou sezónu čímž budete mít dostatek času pro domluvení případných přesunů zápasů. Herní dny jsou úterý a čtvrtek pro 1. ligu. Pro ligu druhou jsou výchozí herní dny pondělí a středa. Začátek zápasů je defaultně v 19:00. Pokud chcete termín zápasu přesunout pak je nutné tak učinit nejpozději v neděli před týdnem ve kterém zápas hrajete. Podrobnější informace naleznete v článku se změnami pro 9. sezónu. Týmy první i druhé ligy hrají o body díky kterým se budou moci kvalifikovat do offline turnaje, který proběhne na podzim tohoto roku.

300x200

10. sezóna postupuje do play-off fáze

AKTUALIZOVÁNO: Skupinová část je u konec a přesouváme se do hlavní, vyřazovací, části 10. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.

300x200

Poslední kolo skupinové části

Není to tak dlouho, co skupinová část začala a už tu pomalu mame její konec.

300x200

Podzimní offline turnaj

Už je to nějaká doba, kdy jsme oznámili turnaj konaný ve spolupráci s organizací L2P Gaming a Darerrisem. Nyní Vám přinášíme další informace o tomto turnaji.


Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.