Play-off 9. sezóny

Play-off 9. sezóny

Skupinová část je za námi a začíná vyřazovací fáze 9. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.

Publikováno 20:28 15. 4. 2017, autor Skull55, 579 zobrazení, 0 komentářů
0
0

1. liga

Po skupinové části jsou výsledky následující Revital Gaming dříve Peasant Gaming (bez porušení pravidel), ROZBIJECI (bez porušení pravidel), unreal players - dříve Abnormal Players (bez porušení pravidel), Raven G-Club - dříve Inaequalis – Corax (1* neodstavení se na zápas, 1* porušení pravidel o standinech), Podkoní a žák (1* neodstavení se na zápas, 2* porušení pravidel o standinech, 5* nezapsání výsledku), iNvolute (3* porušení pravidel o standinech), Avius Reborn (3* nedostavení se na zápas, nahlášený rozpad týmu), Name in Progress (6* nedostavení se na zápas).

Vzhledem k porušování pravidel přichází o vratnou kauci a zároveň je z 1. ligy vyřazen tým Name in Progress. Tým Avius Reborn se k zápasu nedostavil ve 3 případech. Vratnou kauci - i s přihlédnutím k ohlášení rozpadu týmu - dostanou zpět. Zklamáním pro mě je tým Podkoní a žák. Tito několikanásobní vítězové 3* závažně porušili pravidla a téměř pravidelně nezapisovali a nepotvrzovali výsledky zápasů (opakované mírné porušení pravidel, které začalo už v předchozí sezóně). Proto jsem se rozhodl neumožnit jim tentokrát postup do play-off (nárok na vrácení kauce i slot v první lize zůstávají) čímž se bude hrát o jedno kolo méně.

Do play-off tedy postupují týmy Revital GamingROZBIJECIunreal playersRaven G-Club a iNvolute. V lize zůstávají Podkoní a žák a do 3. ligy jsou přesunuty týmy Avius Reborn a Name in Progress.

Play-off začíná ve čtvrtek 20.4. v 19h zápasem Raven G-Club a iNvolute.

2. liga

Pořadí po odehrání skupinové fáze je HippoManiacs (1* neodstavení se na zápas), AHOJAHOJx2 (1* neodstavení se na zápas), Zadkův Stack (bez porušení pravidel), Inaequalis – Atra (1* neodstavení se na zápas), Illusion Wolf dříve Kappa (4* neodstavení se na zápas, 1* porušení pravidel o standinech), Men in serious shit (5* neodstavení se na zápas, 1* neodehrání druhého zápasu BO), Yakuza (7* neodstavení se na zápas) a Elite (7* neodstavení se na zápas).

Pouze první 4 týmy splnili počet odehraných zápasů čímž je play-off ještě kratší. Druhá polovina týmů poputuje do 3. ligy bez nároků na získání kvalifikačních bodů na podzimní offline turnaj.

3. liga

Ve třetí lize nebyl odehrán žádný zápas.

300x200

10. sezóna postupuje do play-off fáze

AKTUALIZOVÁNO: Skupinová část je u konec a přesouváme se do hlavní, vyřazovací, části 10. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.

300x200

Poslední kolo skupinové části

Není to tak dlouho, co skupinová část začala a už tu pomalu mame její konec.

300x200

Podzimní offline turnaj

Už je to nějaká doba, kdy jsme oznámili turnaj konaný ve spolupráci s organizací L2P Gaming a Darerrisem. Nyní Vám přinášíme další informace o tomto turnaji.


Copyright © 2014 - 2017 by CZ-SK Dota 2 League, Created by Tomáš "Skull55" Feik, Powered by Steam.