Liga

Tato liga vznikla za účelem vytvoření ideální dota 2 ligy, primárně je zaměřená na hráče a jejich minimální zatížení z pohledu zprávy teamu a vkládání zápasů. Login proto funguje pouze skrz steam account, to zajistí vaše jednoduché přihlášení a přenos informací z vašeho steam účtu.

Hráč

Pro uživatele je zde vytvořen osobní profil, který načítá obrázek a informace z Vašeho steam profilu. Dále je zde možnost dalšího nastavení, které se projeví ve vašem profilu a dále zobrazí na webovém fóru a týmovém fóru. Máte tedy možnost se přes fórum domluvit na připojení se k týmu či možnost „naverbování“ hráčů do Vašeho týmu. Můžete využít komunikace přes osobní poštu. Také se zde nachází notifikace informující o změnách v týmu a nových příspěvcích v týmovém fóru. Máte také možnost psát si zde své vlastní poznámky.

Team

Vytvoření týmu můžete provést hned po přihlášení přes steam login. Tým, který jste založily je rozdělen podle oprávnění. Každý přidaný hráč má defaultně přiděleno pouze právo „Hráč“. Dále pak máme hodnost „Zástupce zakladatele týmu“ ten má právo rezignovat na funkci, moderovat týmové fórum, zařizovat zápasy, zvát hráče do týmu a upravovat týmový profil. Zakladatel týmu může navíc ještě přidělovat jiná práva, rozpustit tým, vyhazovat hráče z týmu a odebírat hodnost zástupce.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2023 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord