Mé příspěvky
Odpovědět

Earth-chan

Počet příspěvků na fóru: 3

Zdravím rozhodl jsem se po delší době zase hledat tým. 

Nějaké ty zkušenosti už jsem ml tu čest nasbírat díky hráčům jako je Hazardér nebo brumla se kterým jsem si moc dlouho nezahrál (Byl jsem holt bad :) ) ale stejně mu děkuji za to co mě naučil.

Za tu dobu co hraju jsem si prošel turnaji jako je bigpoint , eizo , undzwei  nějaké ty DSMka tam taky budou v několika jsme se neumístili až tak špatně ale většinou to dopadlo tak že se teamy po chvíli rozpadly z důvodu různých prázdnin školy / práce nebo neschopnosti kapitána..

Ale abych řekl něco víc o sobě je mi 16 let pocházím z Frýdku - Místku časově jsem na tom velmi dobře( Specifikace: 15:00 - 24:00) jelikož mým jediným koníčkem je Dota a také pár dalších her jako je například Diablo,Hearthstone,WoW. Ohledně komunikace v dnešní době už to asi nemá smysl zmiňovat ale mikrofon vlastním a jakýkoliv komunikační program si není problém opatřit (až na SKYPE který doopravdy nerad používám.). Jednou z mých vlastností je to že jsem rád aktivní u picku a nepatřím mezi ty hráče které to prostě nebaví a jdou si někde zakouřit. Také vlastnost kterou mi hodně lidí vytýká : když vidím něco o čem si myslím že nám může prohrát hru řeknu to a snažím se navrhnout jiný způsob jak danou situaci vyřešit někdy to může zachránit  někdy tím jen vytvořím zbytečnou zvukovou clonu :D ale já si stejně myslím že je lepší něco navrhnout než jen mlčet.

Jak jste si určitě přečetli v názvu topicku ucházím se o místo 5/3 neboli Hard Support / Solo - Tato  role se týká jedné důležité věci a to že nemám micro skills. Neuhraji Visage na úrovni na jaké by měl být. S enigmou  problém nemám. 

Ti kteří mě znají ví že jsem poměrně agresivní hráč který rád hraje hrdiny jako je : Rubick , Shaker, Crixa , Leshrac ,  AA , dazzle  a  další...

Hledám

Team aktivních lidí který se po týdnu nerozpadne.

Team který má schopného kapitána který diskutuje nad pickem se členy teamu.

Kapitána který se nemutuje při picku.

Nabízím

Svou aktivitu

Poměrně široký hero pool.

Zapojení se do picku.

Dotabuff : http://dotabuff.com/players/86891802

Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198047157530

Battletag : Neony#2830

17:02 29. 4. 2014

Odpovědět

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord