ROZBIJECI triumfují v 8 sezóně

Po neuvěřitelné sérii 6 vítezství v řadě máme staro-nového vítěze ligy - tým ROZBIJECI, který dokázal poradit 6 násobné šampiony - Podkoní a žák a následně i tým AVIUS.

Od druhé sezóny má liga vždy stejného vítěze a to tým Podkoní a žák. Tentokrát jim však patří pouze třetí místo. Na druhém místě se umístil tým AVIUS, který vyhrál skupinovou část. Ve finále však nestačili na tým ROZBIJECI, který tak podruhé vyhrává Česko-Slovenskou Dota 2 Ligu! Týmy si rozdělí prizepool od Darerrise v hodnotě 2 850 Kč. Maximální prizepool za předpokladu všech řádně odehraných zápasů byl 5 000 Kč, bohužel se o tuto částku týmy připravili nedbale odehranou skupinovou částí. Další v pořadí jsou Wrong5ScrofulousName In ProgressBeFreeAHOJAHOJx23CLaritky a Too much salt.

Na ligový Youtube kanál budu postupně nahrávat záznamy zápasů play-off 8. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy a pokud vše půjde dobře tak také sestřih z Play-off.

Příští sezónu nás bude čekat několik změn jak již bylo avizováno v minulém článku. Změny se budou pravděpodobně týkat délky sezóny a s tím spojenému počtu týmů v jednotlivých ligách, větší závažnosti check-inu (pro 1. ligu) a také jedné záležitosti, která pravděpodobně bude motivovat k hraní ligy. Další informace budou zveřejněny do jednoho až 2 týdnů proto sledujte naše informační kanály. Co bude podle Vás ona motivace a jaké změny by jste v lize chtěli? Podělte se se mnou o Váš názor v komentářích.

Nakonec děkuji týmům, hračům, divákům, Darerrisovi, AR Studiu a také navrátivšímu se streamerovi, kterým není nikdo jiný než Misan3k. Přeji Vám příjemné a klidné prožití Vánočních svátků a v lednu se setkáme u další sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy!

Zveřejněno: 4. 12. 2016
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 1431
Počet komentářů: 2
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

15:01 22. 12. 2016

Peníze došly v pořádku

22:10 21. 12. 2016

prislo

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord