Soutěž - Vytvoření ligového Intra, Úvodu, Play-off pavouka, skupiny a Outra

Vyhlašujeme soutěž, ve které můžete vytvořit nové intro, úvod, play-off pavouka, skupiny a outro do ligových videí.

Cílem soutěže je vytvoření nového intra / outra, úvodu a play-off pavouka, skupiny do ligových videí, která budou lépe reprezentovat Česko-Slovenskou Dota 2 Ligu. Aktuální verzi si můžete prohlédnout například v následujícím videu (Intro - 0:00 - 0:10, úvod 0:10 - 0:18). Úvod má za úkol jednoduše uvídst diváka do obsahu videa - a šablona by měla být připravena na jednoduché měnění textů například "Best Dota 2 Moments" či "Tým A VS Tým B" atd. Dále by zde měla bít možnost pro vložení obrázku ticketu ligy aby byla jednoduše odlišena sezóna. Aktuální verze outra neexistuje - stejně tak neexistuje video pro postup týmů v play-off či během skupinové části. Pro tu už jsem videa připravoval, ale ještě jsem je nedokončil.

Všechna videa musí být v rozlišení 1920*1080 a 50 FPS. Musí korespondovat barvám a logu ligy. Cílem této akce je zlepšit aktuální prezentaci ligy. Vaše návrhy uploadněte na youtube (všech 5 za sebou do jednoho videa) a následně umístěte na lize do kategorie ART s názvem "Soutěž - Video - VášNázev". Návrhy je možné hodnotit, ovšem hodnocení bude mít pouze poradní hlas a výherce vyberou administrátoři. Je to z důvodu aby vyhrálo kvalitní dílo a ne recesní návrh. Výherce získá odměnu 1 000 Kč. Soutěž potrvá po celý únor - do 23:59:59 28.2.2017. Video nesmí obsahovat žádné materiály které by bránily použití pro komerční účely (zpeněžení na Youtube). Výherce by nám poté odevzdal všechny soubory potřebné k vytvoření videí a obratem dostane odměnu. Pokud máte jakékoli dotazy či by jste rádi nějaké další poklady pak se neváhejte ptát - nejlépe v komentářích tohoto článku.

Intro

Jednotný úvod všech ligových videí. Zhruba 10 vteřin.

Outro

Ukončení všech ligových videí plus ukázka / odkaz na další možná videa.

Úvod

Úvod k videúm - nadpis videa například "Best Dota 2 Moments" či "Tým A VS Tým B". Texty musí být jednoduše upravitelné.

Skupinová část

Video které umožňuje zobrazit posun týmů napříč tabulkou (8 týmů). Opět nutné jednoduše zadávat změny v pořadí a názvy a loga týmů.

Play-off pavouk

Obdobné video jako pro skupinovou část. Struktura play-off je popsána v obrázku. Opět je nutné jednoduše měnit názvy a loga týmů a zapisování skóre zápasů.

Zveřejněno: 31. 1. 2017
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 1231
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord