Play-off 9. sezóny

Skupinová část je za námi a začíná vyřazovací fáze 9. sezóny Česko-Slovenské Dota 2 Ligy.

1. liga

Po skupinové části jsou výsledky následující Revital Gaming dříve Peasant Gaming (bez porušení pravidel), ROZBIJECI (bez porušení pravidel), unreal players - dříve Abnormal Players (bez porušení pravidel), Raven G-Club - dříve Inaequalis – Corax (1* neodstavení se na zápas, 1* porušení pravidel o standinech), Podkoní a žák (1* neodstavení se na zápas, 2* porušení pravidel o standinech, 5* nezapsání výsledku), iNvolute (3* porušení pravidel o standinech), Avius Reborn (3* nedostavení se na zápas, nahlášený rozpad týmu), Name in Progress (6* nedostavení se na zápas).

Vzhledem k porušování pravidel přichází o vratnou kauci a zároveň je z 1. ligy vyřazen tým Name in Progress. Tým Avius Reborn se k zápasu nedostavil ve 3 případech. Vratnou kauci - i s přihlédnutím k ohlášení rozpadu týmu - dostanou zpět. Zklamáním pro mě je tým Podkoní a žák. Tito několikanásobní vítězové 3* závažně porušili pravidla a téměř pravidelně nezapisovali a nepotvrzovali výsledky zápasů (opakované mírné porušení pravidel, které začalo už v předchozí sezóně). Proto jsem se rozhodl neumožnit jim tentokrát postup do play-off (nárok na vrácení kauce i slot v první lize zůstávají) čímž se bude hrát o jedno kolo méně.

Do play-off tedy postupují týmy Revital GamingROZBIJECIunreal playersRaven G-Club a iNvolute. V lize zůstávají Podkoní a žák a do 3. ligy jsou přesunuty týmy Avius Reborn a Name in Progress.

Play-off začíná ve čtvrtek 20.4. v 19h zápasem Raven G-Club a iNvolute.

2. liga

Pořadí po odehrání skupinové fáze je HippoManiacs (1* neodstavení se na zápas), AHOJAHOJx2 (1* neodstavení se na zápas), Zadkův Stack (bez porušení pravidel), Inaequalis – Atra (1* neodstavení se na zápas), Illusion Wolf dříve Kappa (4* neodstavení se na zápas, 1* porušení pravidel o standinech), Men in serious shit (5* neodstavení se na zápas, 1* neodehrání druhého zápasu BO), Yakuza (7* neodstavení se na zápas) a Elite (7* neodstavení se na zápas).

Pouze první 4 týmy splnili počet odehraných zápasů čímž je play-off ještě kratší. Druhá polovina týmů poputuje do 3. ligy bez nároků na získání kvalifikačních bodů na podzimní offline turnaj.

3. liga

Ve třetí lize nebyl odehrán žádný zápas.

Zveřejněno: 15. 4. 2017
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 1543
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord