Reborn ligy - co tomu předcházelo?

Československá Dota 2 komunita není úplně mrtvá. Jen je potřeba, aby lidé, kteří mají zájem pro ni něco dělat, dostali impulz a pocit, že jejich snažení nepřijde vniveč.

Ještě před Finále CZ-SK Dota 2 League se od zakladatele ligy (Skull55) poKo dozvěděl, že chce s ligou po odehrání poslední sezóny skončit. To nám přišlo jako neskutečná ztáta pro naši scénu, ve které podobné projekty už i tak chyběly. Zajímalo nás, co je hlavním důvodem a nepřekvapilo nás, že to je v první řadě nedostatek času, jelikož z původní nadšené skupiny lidí zbyl nakonec na projekt Skull55 sám. Rozhodli jsme se, že chceme pomoci projekt udržet a vložíme do toho i svůj čas, ale 3 lidi bylo pořád málo. Do skupiny lidí, kteří nechtěli nechat ligu padnout se bez váhání zapojil i Darerris, který byl se Skullem v rámci tohoto projektu již delší dobu také v kontaktu. Vzhledem k tomu, že Dota komunita u nás je poměrně malá a navzájem se tu všichni známe, se skupina nadšených poměrně rychle rozrostla o další členy. Neocenitelná byla pomoc OFFaka z AR Studia, který má zkušenosti s přípravou velkých turnajů, jednáním s partnery a samozřejmě s komentováním. Každý turnaj potřebuje dobrého administrátora se zkušenostmi, kterého jsme získali v podobě Kovajdy. Grafik československé Dota scény není nikdo jiný než RaffaQQ a internetové stránky vytváří samotný zakladatel ligy Skull55. V této sestavě jsme vymysleli, jak ligu udržet a udělat ji pro hráče ještě o stupínek lepší a zajímavější. 

Doufám, že se nám to povedlo a teď už se jen můžete těšit na nadcházející bližší info o naší výsledné práci a na samotnou sezónu.

Stay tuned!

Skeli

Zveřejněno: 8. 2. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 394
Počet komentářů: 0
1
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord