Streamy CZ-SK Dota 2 League

Chceš se přímo zúčastnit projektu a být komentátorem? Neboj se a napiš nám.

Abychom předešli pozdějším diskuzím a nesrovnalostem ohledně toho kdo může a kdo nemůže streamovat, vydáváme tento článek.

Nechceme nikomu zakazovat streamovat, avšak velké množství rozličných streamerů štěpí komunitu a ubírá diváky na oficiálních kanálech, které budou tyto zápasy pokrývat. Počet diváků a všechna čísla s ním spojená jsou pro nás a projekt velice důležitá a může na nich i záviset budoucnost ligy, její úspěch nebo třeba velikost prize poolu přístí sezóny. Jelikož tyto čísla se později reportují sponzorům.

Během skupinové fáze si nejsme jisti, zda pokryjeme 100% zápasů, a proto jedině přivítáme, když se přidáte a stanete se součástí týmu CZ-SK Dota 2 League, jako komunitní streamer. Tím chceme dosáhnout maximálního pokrytí zápasů a zároveň minimalizovat šanci duplikování obsahu, tedy aby více lidí nekomentovalo jeden zápas. Pokud máte o něco takového zájem napište nám na ligový Discord kanál - “Zadost-komunitni-streameri”. Ke každé žádosti bude přistupováno jednotlivě a vysvětlíme vám v čem taková spolupráce přesně spočívá. Vesměs je to jednoduchá symbióza: vy nám pomůžete pokrýt zápasy, na které nemáme kapacity, my vám pomůžeme s propagací streamu.

 

Oficiální kanály CZ-SK Dota 2 League jsou:

AR Studio - zde budou komentovat kluci z AR Studia v klasickém složení jak jsme zvyklí.

Oficiální kanál ligy - zde budou streamovat další dvojice: poKo + Kovajda, RitchiArts + Skeli

 

O všech streamovaných zápasech (včetně komunitních streamů) vás budeme informovat pravidelně na facebookových stránkách ligy, takže o nic určitě nepřijdete.

Kvalifikační turnaje, playoff a LAN finále budou kompletně pokrývat kluci z AR studia. Určitě nechceme, aby jiné streamy kolidovaly s těmi oficiálními, proto bude vše záležet hlavně na vzájemné domluvě a ve vyšších stádiích by měl ideálně fungovat již jen oficiální stream.

V průběhu skupin je povoleno streamovat vlastní zápasy z pohledu hráče, ale pouze pod podmínkou, že daný zápas nebude streamován oficiálním streamem nebo komunitním streamerem.

Po skončení skupinové fáze je streamování vlastních zápasů z pohledu hráče zakázáno.

Zveřejněno: 3. 3. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 418
Počet komentářů: 0
2
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord