Rozdělení skupin

Přinášíme vám rozdělení do skupin pro následující sezónu CZ-SK Dota 2 League

Do ligy se příhlásilo celkem 46 týmů, které byly rozděleny do 5ti skupin.

Vzhledem k počtu týmů a skupin zbyly ještě čtyři volná místa v aktuální sezóně. Pokud máte zájem, vytvořte tým s pěti členy a napište na ligovém FB nebo na Discord kanálu. V případě většího zájmu bude přednostně přijat tým, který se přihlásil dříve. Pevné uzavření týmů a registrací je v neděli ve 12:00.

Ze všech přihlášených týmů bylo vybráno 5, dle našeho uvážení nejlepších, kteří byli přiřazení každý do jiné skupiny. Tím jsme zamezili tomu, aby v jedné skupině byly dva výrazně dobré týmy, protože výsledky ve skupinách budou mít vliv na pozdější umístění v pavouku Playoff. Zbylé týmy byly přiřazeny do skupin absolutně náhodně.

Prosím zakladatele týmů, aby se přihlásili na ligový Discord kanál a napsali soukromou zprávu uživateli "Skeli77" s informací, do kterého týmu patří. Usnadníte tím naši budoucí komunikaci s vámi.

Během následujících dvou dnů budou zveřejněny termíny zápasů. První zápasy se budou odehrávat nejdříve v pondělí (12.3.).

Skupina A

Skupina B

 Skupina C

 Skupina D

 Skupina E

Zveřejněno: 8. 3. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 728
Počet komentářů: 1
7
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

15:19 12. 3. 2018
Otázka

Dobrý den, 

 minulou neděli jsem registroval Team Solidus do tohoto turnaje ale jak koukám tak koukám ale my tu napsaní nejsme. Přičemž mi to psalo že team byl úspěšně registrován. Děkuji

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord