1. týden skupinové části

Čas plyne jako voda a my máme za sebou všech 50 her, které se měly odehrát v prvním týdnu skupinové části. Připravili jsme pro vás přehled bodů po prvním kole.

Předpokládaní leadeři v jednotlivých skupinách samozřejmě nezklamali a ukořistili první body. Ale nás budou zajímat i výsledky méně známých týmů nebo naprosto nových celků, které se složily speciálně kvůli účasti v CZ-SK Dota 2 League.

Z výsledků po prvním týdnu je pravda, že nedokážeme ještě naplno posoudit potenciál jednotlivých týmů a hráčů. Přesto si pojďme shrnout, jak si týmy vedly a jelikož jsme v minulých článcích neprobírali podrobněji složení skupin, uděláme to nyní.

Ve skupině A je hlavním nasazeným týmem Dogshits. Hráči, kteří jsou součástí československé Dota 2 scény již dlouhou dobu. Navzdory tomu, že již nehrají tolik jako dříve se od nich dají čekat veliké věci. Není proto překvapením, že v prvním týdnu porazili papírově slabší iNvolute a připsali si první dva body.

Dalším týmem, který si zaslouží určitě zmínku je tým Huffy Team, ve kterém mají děvčata převahu. Hrají tam totiž hned tři bývalé spoluhráčky Greedy Girls: Ardala, Huffy Girl a Kauschimi. Také jim se podařilo ukořistit dvě výhry.

Ve druhé skupině drží taktovku eEriness.E-Blue. Tým, který se dlouhodobě objevuje ve finálových kláních na všech akcích, kterých se zúčastní. Ani jim nedělalo problémy si zajistit první vítězství v lize.

Druhým silným týmem ve skupině jsou Illusion Wolf, kteří budou čelit eEriness ve třetím kole skupinové části. Nyní však otevřeli své vystoupení v lize vítězstvím nad týmem Vzpoura Goliardů.

Vyrovnaný souboj předvedli Na holky mám vole vkus a team Alumite, kteří si každý odnesli po jednom bodu.

Do skupiny B patří také jediný tým, který tvoří čistě holky, Greedy Girls. Bohužel první sérii proti soupeřům přibližně stejné úrovně se jim nepodařilo vyhrát a tým CheekiBreeki si z tohoto souboje odnesl dva body.

Ve skupině C jsou favoritem ROZBIJECI, další z týmů, kde spolu jeho členové hrají již velice dlouho a těží z toho.

Dalším výrazným celkem jsou AHOJAHOJx2, kteří ukořistili jeden bod v souboji s Banana muffins.

A v neposlední řadě musíme zmínit Lidovej gaming, který se také pravidelně objevuje na akcích, které jsou na naší scéně pořádané. I oni mají první dva body k dobru.

Kdo jiný by měl být nasazeným týmem ve čtvrté skupině než Game-Life Balance. Tým, který zavítal i do zahraničních klání. První kolo skupinové fáze jim nečinilo nejmenší problémy.

Ve skupině D proběhly v prvním týdnu hned dvě vyrovnané série, ve kterých si každý tým odnesl po jednom bodu. A to mezi Inae Lutea a HexCom Academy a mezi TinkerMid a Untouchables.

V této skupině se bohužel rozloučíme s týmem Banda pacientů, kteří byli vyloučeni za opakované porušování pravidel, a to hrubé nadávání protivníkům.

Poslední skupina je vedena týmem Raven G-Club, který porazil v úvodu CZ-SK Dota 2 League tým hater.sk. Tento tým se připojil k lize jako poslední a určitě není radno ho navzdory prohře v prvním týdnu podceňovat.

Do skupiny byli náhodným losem zařazeni i KKomrades Reborn, kteří jsou také velice silným týmem. V prvním týdnu porazili HELP ME!, který vede další bývalá členka Greedy Girls Brigitte.

Ani v této skupině nechyběl na body vyrovnaný zápas, a to mezi Profi noobs a Zálesáky.

První kolo CZ-SK Dota 2 League, Samsung Season 1 je za námi a i když nepřineslo žádné neočekávané výsledky tak sloužilo minimálně jako seznamovací a testovací fáze. A nyní se můžeme už jen těšit na další hry odehrané v této lize a na vývoj dosavadních výsledků.

Zveřejněno: 23. 3. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 316
Počet komentářů: 0
3
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord