2. týden skupinové části

Další kolo skupinové části bylo kompletně odehráno a my vám přínášíme jeho souhrn.

V Přehledových tabulkách je vždy počet výher a proher v daném týdnu a poté celkový počet bodů v lize po odehraném kole.

Po druhém týdnu se již více rýsuje, kdo je a kdo není favoritem v dané skupině. Avšak ani to ještě nic neznamená a očekáváme změny v pořadí v průběhu následujících týdnů. 

Skupina A

Ve skupině A máme dva vedoucí teamy: Dogshits a Fatal Error, kteří zatím procházejí turnajem neporaženi. V patách se jim drží GRANDALF, který s iNvolute odehráli remízu. Každý si tudíž z tohoto týdne odnáší po jednom bodu. Následují je tři týmy s dvěma body. Kroužek a Huffy Team sice prohráli po dvou hrách, ale vítězství z prvního týdne je stále drží uprostřed tabulky. Legends from Northside naopak první týden zápas vůbec neodehráli, ale vynahradili si to hned při následující možnosti a odnesli si z prvního zápasu maximum. Agressive Rhinos a Mangové pyré také ukázali, že mnohé zápasy v lize mohou být velmi vyrovnané. Jejich střet skončilremízou. Posledním týmem v tabulce je Inaequalis - Atra, ale zde je nutné podotknout, že jim prozatím los úplně nepřál a čelili poměrně těžkým soupeřům.

Skupina B

I ve druhé skupině vévodí tabulce dva týmy. eEriness.E-Blue a Illusion Wolf, kteří porazili všechny své vyzyvatele. V následujícím týdnu budou stát proti sobě navzájem a rozhodne se, kdo bude v tabulce stát výše. Cheeki Breeki prohráli v tomto týdnu obě hry, avšak dva body z prvního kola jim stačí pro udržení pozice v tabulce. Naopak Greedy Girls, eEnvies a Vzpouře Goliardů se zadařilo a z nuly si polepšili na konečné skóre dvou bodů. Na spodu tabulky se již žádná změna neudála a body zůstávají prozatím stejné. Tým Czech Gorba vzdal svou účast v CZ-SK Dota 2 League.

Skupina C

Skupina C je prozatím poměrně vyrovnaná a v jejím čele stojí dokonce tři doposud neporažené týmy: ROZBIJECI, Beast Mode a Lidovej Gaming. Se strátou jediného bodu se za nimi drží Banana muffins, kteří v druhém týdnu ukořistili dva body nad Intelligence Quotient. Rossumovi Univerzální Roboti sice v druhém kole nevyhráli, ale stále se drží ve středu tabulky, společně s MMMM?, kteří vylepšili své skóre výhrou nad Whatever gaming. Sedmým v pořadí je tým AHOJAHOJx2 s jedním bodem. Tým Sovičky se s námi bohužel loučí, jelikož se rozpadl a nesplňuje podmínku minimálního počtu tří hráčů.

Skupina D

Skupina D je prozatím asi nejvýrazněji bodově rozdělena na horní a spodní polovinu tabulky. Tři neporažené týmy se čtyřmi body jsou na jejím vrcholu, ale to se již příští týden změní, jelikož White hat a Wrong5 budou hrát duel. Následují je další dva týmy, které si odnesly z druhého týdne po dvou výhrách a dohromady mají tři body. Po jedné výhře z minulého týdne zajišťuje Tinkermid a Inae Lutea vedení nad zbývajícími třemi týmy. Posledním je v tabulce uveden Team Solidus, který ve skupině nahradil vyřazený tým Banda Pacientů. Bohužel své působení v lize započali prohrou.

Skupina E

Poslední skupina je opět trochu vyrovnanější. V jejím čele se nachází Raven G-Club, Kkomrades Reborn a Random Stack. Následují Zálesáci, kteří si v lize prozatím také nevedou vůbec špatně a mají krásné 3 body. Uprostřed tabulky se se dvěma body stále drží Muzikanti a hater.sk.

Zveřejněno: 31. 3. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 295
Počet komentářů: 0
1
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord