Změna pravidel pro standiny

V minulém týdnu jsme byli svědky situace, se kterou jsme předem nepočítali a je potřeba zasáhnout.

Jménem ligy se omlouvám, že jsme se spoléhali na morální hodnoty a smysl pro fair play všech zúčastněných a tuhle situaci jsme v rámci pravidel nepokryli už při zrodu ligy.

 

Standinem doteď mohl být kdokoliv z hráčů nehrajících ligu a jak jsme zjistili, není to dostačující omezení. Proto od teď přidáváme pravidlo, že standin může být o maximálně o 2 ranky(~500mmr) lepší než hráč, za kterého zaskakuje. Takže za Ancienta (3) může maximálně Ancient (5) atp. Rank je informace viditelná na Dotabuffu, takže by nemělo být problémem ji pohlídat. Z tohohle důvodu ovšem potřebujeme, aby všichni hráči alespoň na pár dní v Dotě v advanced options zatrhli v kolonce Social hned první věc - Expose Public match data, aby měl Dotabuff odkud jejich rank zjistit.

 

Je nám líto, že musíme hráče nutit k takovýmhle krokům, ale ukázalo se, že to jinak nejde.

 

Vzhledem k tomu, že je tohle obrovský zásah do pravidel, který by mohl poškodit týmy, kterým odešel někdo z členů a hráli ve třech s novými lidmi či standiny, kteří byli lepší než jejich předchozí hráči, povolíme zájemcům dát do týmu 2 nové hráče s tím, že na tyhle změny v rosterech osobně dohlédnu, aby nedošlo k nějakým kulišárnám, takže se na nich se mnou budete muset na Discordu individuálně domluvit.

Zveřejněno: 5. 4. 2018
Autor: Kovajda
Počet zobrazení: 345
Počet komentářů: 0
9
2

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord