3. týden skupinové části

Další a tentokrát ještě lepší a přehlednější shrnutí třetího týdne skupin.

Další týden uplynul a my se znovu setkáváme u jeho rekapitulace. Bohužel nás během prvních tří týdnů opustilo celkem čtyři týmy: Kroužek (skupina A), Czech Gorba (Skupina B), Sovičky (Skupina C) a Team Solidus (Skupina D). Team Solidus nahradil Bandu Pacientů, kteří opakovaně porušovali pravidla ligy, ale bohužel s námi moc dlouho nevydržel. Jedinou plně funkční skupinou tedy zůstává skupina E. Doufáme, že vás hraní baví a vydržíte s námi až do konce. Pomoci by mělo i nové pravidlo, podle kterého můžete do týmu dobrat nebo vyměnit dva hráče.

A teď už k slíbeným přehledům. Od minula jsme je pro vás maličko vylepšili, aby byly přehlednější a měly větší vypovídající hodnotu. Týmy jsou seřazeny dle počtu výher a proher a dále je zde seznam zápasů z daného týdne a jejich výsledky. Aby bylo lépe viditelné, který tým hrál v kterému.

V mnohých skupinách se začínají top týmy trochu vzdalovat ostatním týmům, ale jen v jedné skupině je prozatím jasný leader. Zároveň je třeba si uvědomit, že nejde jen o první místo ve skupině. Do play off postupují tři týmy z každé skupiny! Tudíž je jisté, že stále není o ničem rozhodnuto a čekají nás další dramatické souboje.

 

Zveřejněno: 7. 4. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 258
Počet komentářů: 0
2
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord