4. týden skupinové části

Pro ty, kteří se vyžívají ve statistikách je tu další přehled bodového vývoje v průběhu skupinové části ligy.

CZ-SK Dota 2 League - Samsung Season 1 má za sebou další kompletní, nyní již 4. týden. A my přicházíme s přehledem.

Než se pustíme do analyzování jednotlivých skupin dovysvětlím způsob bodování zápasů týkajících se vypadlých týmů (týmy, které již neměly zájem nebo nemohli pokračovat v lize). U těchto týmů je zpětně provedena kontumace. Takže i týmy, které proti těm vypadlým prohrály, dostanou dodatečně dva body. V případě zápasů, kde proti sobě mají čelit dva vyřazené týmy, je výsledek nastaven na 0-0. K tomuto kroku jsme bohužel museli přistoupit, jelikož je v lize již poměrně dost týmů, které nepokračují dále a bylo by nefér, aby někdo dostal proti těmto týmům free-win a někdo jiný ne.

Avšak navzdory tomuto faktu máme v lize pořád mnoho aktivních týmů, které mnohdy i využily šanci vyměnit dva neaktivní hráče za nové, aby mohli v lize bez problémů pokračovat. Pojďme se podívat jak si vedly ve 4. týdnu.

Ve skupině A se rozhodlo o lídrovi. V tomto kole proti sobě totiž stanuli Dogshits a Fatal Error, kteří byli prozatím na vrcholku své skupiny se stejným počtem bodů. Jediným neporaženým zde zůstávají Dogshits. Druhému týmu šlapou na paty Huffy Team a Mangové pyré, kteří si tento týden odnesli po dvou bodech.

Skupina A

V další skupině bylo o nejlepším týmu rozhodnuto již v týdnu minulém, avšak o druhé a třetí místo je potřeba stále bojovat. Ovšem v nejbližším čase se pořadí v tabulkách pravděpodobně příliš nezmění.

Skupina B

Ve skupině C nás ještě čeká velké drama, ale to si necháme až na články budoucí. Ve čtvrtém týdnu byl odehraný skvělý zápas mezi Banana muffins a Lidovej Gaming. Totto klání skončilo remízou.

Skupina C

Skupině D zatím velí dva týmy a to Game-Life-Balance a Wrong5, kteří doteď nepřišli o věneček. Každopádně jedna prohra, kterou mají Untouchables a HexCom Academy není až tak velkou nevýhodou a pořadím na prvních se může ještě zahýbat.

Skupina D

Poslední skupina má body stále celkem rovnoměrně rozdělené, proto právě zde očekáváme největší změny v pořadí.

Skupina E

 

Zveřejněno: 16. 4. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 238
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord