5. týden skupinové části

Přehled dalšího týdne skupinové části ligy je tady! Přehoupli jsme se do druhé poloviny a začíná být jasnější, kdo má na to, aby postoupil do playoff.

Opět během uplynulého týdne vypadlo několik dalším týmů z ligy. Tyto týmy poznáte tak, že mají v tabulce samé prohry.

Ve skupině A se pořadí oproti minulému týdnu téměř nezměnilo. Minimálně na předních příčkách je naprosto totožné. Inaequalis Atra remízou s Huffy týmem dohnali bodově Mangové pyré a dělí se o čtvrté místo hned za Huffy Teamem, kteří jsou třetí. Na první příčce zůstávají Dogshits, kteří již nad druhými Fatal Error zvítězili ve čtvrtém týdnu. Zde se tedy pořadí pravděpodobně nebude měnit ani do budoucna.

Také ve druhé skupině zůstavají první tři příčky neměnné. eEriness.E-Blue si vytvořili náskok dvou bodů a ten prozatím udrželi. Vzpoura Goliardů zatím ještě nehráli proti eEriness.E-Blue, kteří již proti Ilussion Wolf vyhráli. Vzhledem k tomu, že Ilussion Wolf vyhráli nad Vzpourou Goliardů už v prvním týdnu tak je asi i pořadí mezi těmito týmy již dané. Pokud ovšem nedojde k velké senzaci a eEriness.E-Blue prohrají.

Skupinu C ovládají  stále dva týmy: Inaequalis - Animus, dříve známi jako ROZBÍJEČI, a Beast Mode. Klání mezi těmito týmy můžeme čekat až v osmém kole skupinové části. Banana muffins si výhrou zajistili třetí místo, o které se minulý týden museli dělit s Rossumovi Univerzální Roboti. Ti bohužel prohráli s Beast Mode a byli přeskočeni týmem AHOJ AHOJx2.

Také ve čtvrté skupině je doposud nerozhodnuté dvoučlenné vedení. Toto rozuzlení očekáváme již v těchto dnech v rámci sedmého kola. Třetí místo si výhrou pojistili Hexcom Academy, kteří využili prohry Untouchables se silným soupeřem Wrong5.

V poslední skupině vypadly za poslední týden hned dva další týmy. Tudíž dodatečný kontum těchto zápasů také trochu zamíchal pořadím na nižších stupních. V sedmém týdnu skupin nás čeká rozhodnutí o vedoucím týmu mezi Raven G-Club a KKomrades Reborn. Zálesáci se posunuli v pořadí na třetí místo nad Muzikanty, kteří prohráli s Raven G-Clubem. Velký skok nahoru zažil i tým HELP ME!, který dostal dodatečně body za vypadlé týmy a navíc porazil svého soupeře Profi noobs.

Zveřejněno: 24. 4. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 212
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord