Důležité termíny

Chcete vědět kdy bude turnaj vítězů, kdy se konají kvalifikační turnaje a kdy se můžete těšit na play-off? V tomto článku najdete své odpovědi!

Vzhledem k tomu, že na přelomu jara a léta se chystá mnoho Dota 2 akcí, došlo k mírným posunům termínu oproti původním plánům. Tým CZ-SK Dota 2 League však chce vyjít vstříct i ostatním organizátorům a hlavně samotným hráčům, kteří budou takto moci navštívit maximální počet akcí. Termín offline finále zůstává samozřejmě stejný, a to 30.6.

Po skupinové části budou následovat ještě tiebreak zápasy v případě vyrovnaných skóre na prvních 3 místech v každé skupině.

Jak psal Kovajda ve svém článku tak ze skupin postupují tři nejlepší týmy. Všechny první týmy si mezi sebou zahrají zápas každý s každým a dle toho budou začleněni do pavouka play-off. Stejné to bude i u druhých a třetích týmů skupin. Nejlépe z tohoto vyjde vítěz ze skupiny prvních týmů, protože bude mít přímo zajištěný postup na offlane finále.

Jelikož zápasy mezi prvními týmy ze skupin jsou divácky atraktivní, budou probíhat během předem určeného dne, a to 27.5. Zápasy budou samozřejmě streamovány.

Zápasy mezi druhými a třetími týmy budou probíhat po skončení tiebreak fáze. Avšak dohrány musí být kompletně do konce měsíce, tudíž do půlnoci 31.5.

Do playoff se může přihlásit kdokoli, kdo není členem jednoho z 15ti postupujících týmů ze skupinové části. Tudíž i týmy, které se účastnily skupin, ale nepostoupily.

Důležité termíny:

Konec skupinové fáze: 12.5. (do půlnoci)

Tiebreak: 14.5. - 19.5.

1. kvalifikační turnaj: 20.5. (NE)

2. kvalifikační turnaj: 26.5. (SO)

Zápasy mezi prvními ze skupin: 27.5. (NE)

Playoff: 9.6. - 10.6. (SO i NE)

OFFLINE FINÁLE: 30.6. (SO)

Zveřejněno: 29. 4. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 294
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord