Fáze rozřazení týmů do playoff pavouka

Skupinovou fázi ligy máme za sebou, tak je na čase posunout se o kus dál. Jak všichni, kteří sledují dění, vědí, čeká nás teď období necelých 10 dní, během kterých se rozhodne, jak bude finální pavouk vypadat.

V první řadě se mezi sebou utkají v bo1 zápasech týmy, které skončily na prvních místech – Dogshits, eEriness.E-Blue, Inaequalis – Animus, Game-Life Balance, Raven G-Club. Tyto zápasy proběhnou přesně podle dříve zveřejněného harmonogramu – V neděli 27. května. Bohužel není možno tyto zápasy z důvodu streamu přesouvat. Vítěz téhle „skupiny“ postoupí přímo do na LANku, respektive si zajistí TOP 3 umístění v lize a tedy finanční odměnu. Další týmy budou dle pořadí mít možnost promluvit do toho, jak bude playoff vypadat.

Mezi druhými dojde k malé změně, Illusion Wolf se rozhodli, že se vzdají a nebudou v lize dál pokračovat, takže je nahradí Vzpoura goliardů. Zároveň se KKomrades Reborn rozhodli, že je pro ně hraní o seed ztráta času, takže budou hrát až playoff. Tím pádem se v téhle části mezi sebou utká jen čtveřice týmů - Fatal Error, Vzpoura goliardů, Beast Mode, HexCom Academy

Ze stejného důvodu dojde ke změně i mezi týmy ze třetích míst. Normálně by třetí místo ve skupině B spadlo do klína týmu EEnVies, ale ti se rozhodli, že ze studijních důvodů nemají zájem pokračovat v lize a hrát playoff. Zároveň Banana muffins po prohře v tiebreaku s Beast mode ragequitli, takže je nahradí Lidovej Gaming. Budou tu tedy bojovat taky jen 4 týmy - Inaequalis – Atra, Lidovej Gaming, Wrong5, Muzikanti.

 

U těhle zápasů nastavím taky defaultně konec května, ale můžete je klidně odehrát i dřív, protože nejsou až takovým lákadlem pro chlapce z AR studia. Změny zápasů však stejně jako během skupinové fáze hlaste na discord, aby měli streameři šanci si vás odchytit.

 

Ještě zbývá vyřešit co se slotem po EEnVies – rozhodl jsem se, že nejférovější bude dát možnost všem čtvrtým týmům z dalších skupin, takže si o ten flek dají klasického bo1 Single Elimination pavouka, jde jen o jedno místo, takže stejně musí výherce porazit všechny, tak je fuk, jak se do tohohle pavouka naseedují a není potřeba, aby hráli taky každý s každým. Tohle se týká týmů: Huffy Team, iNvolute, Untouchables, Zálesáci. Zkoušel jsem to samé nabídnout i týmům Na holky mám vole vkus a Rossumovi Univerzální Roboti, ale neuráčili se odpovědět, tak maj smůlu. :-)

 

Za dva dny nás čeká první kvalifikační turnaj. Nechci týmy, které mají hrát o ten slot zmíněný v předešlém odstavci, nutit všechno odehrát během jednoho dne, takže jim povoluji zkusit štěstí i v něm, ale potom už by se mělo během následujícího týdne vše odehrát, aby bylo jasné, kdo má místo jisté a pro koho bude poslední záchranou druhá kvalifikace.

 

Kvalifikačního turnaje se samozřejmě nesmí zúčastnit žádný člen postupujících týmů - TOP 3 každé skupiny (+vítěz slotu po EEnVies pro druhou kvaldu), takže možnost vyměnit jednoho hráče po skupinové fázi máte jen do startu turnaje (něco málo přes 24 hodin), aby bylo jasné, který hráč do jakého týmu patří. S rosterem, který budete při odpálení první kvalifikace mít, už potom musíte hrát jak playoff, tak případnou LANku.

Zveřejněno: 19. 5. 2018
Autor: Kovajda
Počet zobrazení: 2897
Počet komentářů: 0
1
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2023 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord