Playoff bracket a informace

Dočkali jsme se, dlouho očekávané vyvrcholení Samsung Season 1 je tu! Už tento víkend nás čeká playoff, které rozhodne o tom, které dva týmy se přidají ke GLB na jejich výletě na velkolepé LAN finále do pražské Intel GameZone, kde se utkají o krásných 70 000 Kč, které do ligy věnoval náš partner Samsung QLED Monitor!

Ještě se mi úplně nepodařilo kontaktovat týmy, které vybírají sloty v Lower Bracketu a čeká se na hru o poslední slot, která proběhne zítra v 19:00, ale Upper už vydat s klidným svědomím můžu. J Vzhledem k tomu, že je to můj vlastní vynález, nemůžeme použít super věci jako challonge a budu si ten obrázek muset updatovat sám, na víkend to nějak vytvořím v google docs, aby se tam daly vyplňovat výsledky bez měnění linku. Barvičky zobrazují, kdo padá kam.

 Playoff pavouk

 

Jak jsem již říkal dopředu, chci na playoff mít týmy ve full rosteru, co mají na webu, takže ještě do čtvrteční půlnoci nechám možnost změny v rosteru, kdo jí ještě nevyužil, ale potom v playoff a na lance už nechci vidět žádné standiny.

 

Rozhodli jsme se udělit jednu výjimku v rámci zachování kvality ligy a s ohledem na to, že o daném problému víme s obrovským předstihem a nedá se s ním nic dělat, povolujeme Hippomaniacs odehrát playoff se SaberLightem i přes to, že se nemůže zúčastnit LAN finále, ale máme jednu podmínku – jméno standina, který ho připadně na LANce zastoupí, chceme znát před startem playoff (aby nehrál za jiný tým).

 

Z mojí strany je to pro tuhle chvíli asi všechno, pavouka ještě dodělám a až se dozvím jeho ctěné jméno, zveřejním standina Hippos. Případné dotazy zodpovím na discordu.

Zveřejněno: 5. 6. 2018
Autor: Kovajda
Počet zobrazení: 3032
Počet komentářů: 0
2
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2024 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord