Playoff stream

Čeká nás víkend plný Doty. To si nesmíte nechat ujít! 16 nejlepších týmů naší scény se utká o postup na offline LAN finále v Praze.

Čas plyne jako voda, my jsme se ani nestačili rozkoukat a CZ-SK Dota 2 League: Samsung Season 1 se blíží do finále. Před námi jsou už jen dvě velké akce: playoff a offline LAN finále v Praze.

Doposud slaví liga velký úspěch a za to vděčíme hlavně našemu partnerovi Samsung QLED Monitor, který do ligy věnoval úžasných 70 000 Kč! Doufáme, že stejně hladce jako skupiny proběhne i zakončení sezóny a budeme se moci těšit na další spolupráci.

Playoff proběhne 9. - 10.6. Začátek je plánovaný na 10:00. Komentovat nebude nikdo jiný než ARStudio, které s námi spolupracuje od začátku projektu. Do playoff postoupilo 17 nejlepších týmů naší scény. 15 týmů vzešlo ze skupin a tým Game-Life Balance si svými výsledky zajistil přímý postup na LAN finále, tudíž teto víkend nebude hrát. K těmto týmům se poté přidaly další dva, které vyhrály otevřené kvalifikace. Vzhledem k mnoha zároveň probíhajícím zápasům pro vás jsou připraveny dvě komentátorské dvojice, které budou vysílat na těchto kanálech: arstudio1 a czskdota2league. Zápasy budou vybírány tak, aby na streamech bylo k vidění co nejvíce rozmanitých týmů a všichni fanoušci mohli být spokojeni.

Vzhledem ke specifickému pavouku, který byl pro playoff vytvořen nelze využít challonge. Pavouk s přehledem průběžných výsledků bude k dispozici zde.

Playoff pavouk

Nakonec si vás dovolujeme pozvat na stream offline LAN finále, které proběhne 30.6. V Intel GameZone v Praze. Zde se mezi sebou utkají tři nejlepší týmy z playoff. Stream zajistí ARstudio ve spolupráci s eSubou.

Zveřejněno: 7. 6. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 3763
Počet komentářů: 0
0
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2024 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord