Finále je tady!

Jsou to již dva týdny od playoff a my se můžeme těšit na kvapem se blížící offline finále v Itel GameZone v Praze.

Offline finále CZ-SK Dota 2 League: Samsung Season 1 se hraje již tuto sobotu 30.6.!

Do finále se dostaly tři nejlepší celky z ligy: Game-Life Balance, eEriness.E-Blue a Hippomaniacs.

Hraje se o úžasných 70 000 Kč, které poskytl partner Samsung QLED Monitor. Celkový prizepool je navíc navýšen o crowdfunding, který stále běží a přes twitch channel AR Studia můžete podpořit naši Dota scénu i vy. Výhra se poté bude dělit procentuelně, a to:

 

Finále se hraje v areálu pražské Alzy a zprostředkuje vám ho AR Studio ve spolupráci s eSubou. Tamní prostory bohužel nedovolují přípravu doprovodného programu pro diváky přímo na místě, a proto není vstup divákům povolen. Avšak úroveň streamu v podání AR Studia vám to jistě vynahradí. Těšit se můžete na OFFaka a Alckora v roli komentátorů a na panelu nebude nikdo jiný než Dzejdy, WildtedyF a Pípa.

Program začíná v 10:00 a bude pokračovat až do večerních hodin, kdy budete moci sledovat to nejlepší s československé Dota scény. Čekají nás tři série, které se hrají ve formátu best of three (BO3). Game-Life Balance vyhráli bez problému svoji skupinu a následně si bravůrně poradili i s turnajem vítězů, kde se utkali s ostatními leadery skupin. Vítězství v tomto klání jim po zásluze zajistilo přímý postup na offline finále, a to do finále winners bracketu. Jsme zvědaví v jaké formě přijedou do Prahy a dozvíme se to hned ve finále winners bracketu, kde se postaví eEriness.E-Blue, kteří jsou také jedním z vítězů skupin. eEriness.E-Blue se nepovedlo postoupit přímo jako jejich protivníkům a museli hrát playoff, ale dokázali, že patří k naší špičce. 

Přibližně v 13:00 se bude hrát finále losers bracketu, kde bude čekat na svého soupeře tým Hippomaniacs. Ti nehráli skupinovou fázi ligy, ale využili jedné ze dvou možností se kvalifikovat přes kvalifikační turnaje. Procházeli winners bracketem bez větších zaváhání až do chvíle, kdy narazili na eEriness.E-Blue, se kterými prohráli. Každopádně nyní mají šanci tuto porážku odčinit.

V závislosti na průběhu předchozích her je grand finále plánováno předběžně na 16:00. Avšak tyto časy jsou pouze orientační a bude se dbát na plynulý chod celého dne a přenosu na twitchi. Tudíž jakékoli delší pauzy jsou samozřejmě nežádoucí.

Zveřejněno: 27. 6. 2018
Autor: Skeli
Počet zobrazení: 3286
Počet komentářů: 0
2
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2023 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord