První sezóna začala!

Začíná první sezóna, informace k první sezóně naleznete v tomto článku.

Konečně je to tady. CZ-SK Dota 2 League se opět začíná hrát ve své první sezóně. Čím se bude tato sezóna lišit od předchozí rozřazovací sezóny se dočtete dále, především je to otevření 1. a 2. ligy. Sezóna trvá 8 týdnů během kterých se odehraje i play-off. Odměny za vítězství v jednotlivých ligách budou zveřejněny v průběhu sezóny.

 

1. liga

První liga představuje nejvyšší úroveň Česko-Slovenské Dota 2 ligy. Hraje ji 8 týmů. Všechny hry jsou BO3, zápasy jsou předem naplánované, celkem se bude hrát 2x každý s každým. Termíny zápasů nejsou pevně dané, ale je možné je posunout v rozmezí 7 dní od defaultního času. Zápasy jsou defaultně zakládány na pondělí a středu od 19:00. Počet hráčů v týmu první ligy je omezen na 6 a je možné přijmout do týmu hráče pouze jednou za 14 dní.

 

2. liga

Druhá liga je střední úroveň. Její struktura je obdobná jako 1. liga s rozdílem, že ji hraje 16 týmů a hraje se pouze jednou každý s každým. Zápasy jsou defaultně zakládány na úterý a čtvrtek od 19:00. Počet hráčů v týmu první ligy je omezen na 7 a je možné přijmout do týmu hráče pouze jednou za 7 dní.

 

3. liga

Třetí liga je startovní, hraje se stejným systémem jako v minulé sezóně. Do ligy je možné se přihlásit kdykoli v průběhu, zápasy zakládají a přijímají týmy dle své vlastní vůle. Pořadí je určeno ratingem získaným za jednotlivé hry. Všechny zápasy jsou BO1, počet týmů je neomezený. Počet hráčů v týmu první ligy je omezen na 10, přestupy v týmu nejsou omezeny.

 

Doporučujeme také přečíst si pravidla, která budou postupně aktualizovány. Pro nové hráče a týmy je také vhodný tutorial. Byla také otevřena speciální "liga" pro nezávazné hry. V této lize může zakládat a přijímat zápasy kdokoli. Tato liga je určena pro trénink, Dota 2 Academy a volné hry. Pro komunikaci přímo ve hře můžete použít kanál "Dota 2 League (dota2league.cz)".

 

Založeno bylo první kolo zápasů pro první ligu, na přesunutí těchto zápasů se můžete domluvit v komentářích daného zápasu. Další zápasy budou zakládány s dostatečným předstihem pro možnost přesunutí. Zápasy druhé ligy budou založeny během pondělí.

 

Všem zúčastněným týmům přejeme hodně štěstí a spoustu kvalitních her,

Administrátorský tým CZ-SK Dota 2 League

Zveřejněno: 19. 5. 2014
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 1306
Počet komentářů: 0
4
0

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord