Sands of Coliseum + soutěž

Hledáte hru, kterou byste mohli vyplnit volnou chvilku? RPG tahová bojovka Sands of Coliseum hravě splní všechny Vaše nároky na kvalitní hru zdarma. Více se dozvíte v krátkém představení hry. Navíc pro vás máme tip na soutěž o nákup v hodnotě 3 000,- Kč.

Ve starověku nebylo místo pro ořezávátka. Síla a čest byly hlavní atributy pro úspěšné přežití. Ještě k tomu přidejte ostrý meč, v lepším případě i štít a v úplně nejlepším případě celou Caesarovu legii v zádech. Tady tomu nebude jinak, možná snad jen kromě té legie.

Máte jedinečnou možnost zabojovat si jako správný gladiátor v aréně. Na začátku si vytvoříte vlastní postavu, která vás bude reprezentovat v krvavé cestě za svobodou. Nejdříve zvolíte pohlaví postavy, což rozhodne o bonusech do začátku, zbytek už jsou jen kosmetické detaily, pak už zbývá jen jméno a jste vržení do nemilosrdného světa gladiátorů.

Hra je prošpikována RPG prvky a systém boje je rozdělen na tahy, kdy nejprve vybíráte sílu útoku a poté určíte, kam na protivníkovo tělo dopadne zdrcující úder. Pokud se trefíte. Je zde spousta prostoru pro taktizování a v průběhu bojů získáváte různé bonusy, které vám hrají do karet. Dále sbíráte zkušenostní body a zlaťáky, které investujete do vývoje vaší postavy, vybavení a síly útoků.

K boji hraje rázná metalová hudba s epickým nádechem a výborně to dokresluje brutální bitky s otroky, při kterých sviští meče, teče krev a létají kusy končetin.

Jakmile porazíte svého protivníka, záleží už jenom na vás, zda se rozhodnete pro palec dolů a smrt, nebo ušetříte jeho život…

A nakonec to nejlepší, na online herním portálu právě probíhá kreativní soutěž o nákup v hodnotě 3 000,- Kč. Podrobná pravidla najdete v patičce webu.

Zveřejněno: 30. 5. 2014
Autor: Skull55
Počet zobrazení: 982
Počet komentářů: 0
0
2

Pro přidání komentářů se musíte přihlásit.

Článek nemá žádné komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor a budťe první.

Partneři

SAMSUNG QLED Monitor
eSuba
AR Studio
PlayZone
2014 - 2018 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš "Skull55" Feik. Powered by Steam.           Discord